Naša obec pripravila tohto roku šnúru podujatí – Kultúrne leto. Program bol vyskladaný tak, aby zodpovedal požiadavkám všetkých vekových kategórií.

Kultúrne leto odštartovalo 30. júna juniálesom pre dôchodcov. Naši skôr narodení občania si v rámci nedeľňajšieho popoludnia mohli zatancovať a zaspievať s Orchestrom Východňare a talentami z Nižného Hrabovca pod umeleckým vedením Michala Borova. 8. júna to bola zas hudobná skupina Hur Care z Humenného. Chytľavými pesničkami zlepšili náladu mladším, ale aj starším občanom.

5. augusta v rámci šnúry podujatí vystúpil Orchester Východňare a ženská spevácka skupina Potoki. Svojím vystúpením potešili obdivovateľov folklóru.

11. augusta to bol zase program venovaný najmä mládeži. Vystúpil úspešný a mládeži známy spevák Mafia Corner a DJ Stylo, po ich programe zábava pokračovala disco párty Basta FIX a DJ Oscar. Zábava pokračovala do neskorších nočných hodín. Toto podujatie sponzorovali firmy Bukóza Holding, a.s. a Zeocem Bystré.

Sériu letných kultúrnych podujatí uzavrela JADRANKA, šarmantná populárna speváčka, ktorá nám spievala 2. septembra.

V tomto trende chceme pokračovať aj na budúci rok, kde chceme našim občanom a návštevníkom pripraviť a poskytnúť opäť široký repertoár kultúrnych podujatí, ktoré sa budú konať v rámci Kultúrneho leta 2019.

Fotografie

Terénna sociálna práca v obciach I

Kontakt

erb_nh_asideObecný úrad Nižný Hrabovec

Nižný Hrabovec 407
Nižný Hrabovec
094 21

Telefón: 057/449 31 41
Fax: 057/449 31 41
e-mail: ocu.niznyhrabovec@mail.t-com.sk

Miestne občianske poriadkové služby - Nižný Hrabovec

Zber odpadu

Zber olejov

Multifunkčné ihrisko

Náhodné fotografie


Špivanočki mojo 2013-48Deň detí a Deň otcov 2015Farský ples 2014-55Jesenné posedenie s dôchodcamiUvítanie detí do života 2018Uvítanie detí do života 2015Deň rodiny 2016Čaro Vianoc

Reklama

Používame cookies, aby sme Vám zaistili ľahšie používanie našich webových stránok. Ak budete stránky naďalej prehliadať, predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.
Ok