Naša obec pripravila tohto roku šnúru podujatí – Kultúrne leto. Program bol vyskladaný tak, aby zodpovedal požiadavkám všetkých vekových kategórií.

Kultúrne leto odštartovalo 30. júna juniálesom pre dôchodcov. Naši skôr narodení občania si v rámci nedeľňajšieho popoludnia mohli zatancovať a zaspievať s Orchestrom Východňare a talentami z Nižného Hrabovca pod umeleckým vedením Michala Borova. 8. júna to bola zas hudobná skupina Hur Care z Humenného. Chytľavými pesničkami zlepšili náladu mladším, ale aj starším občanom.

5. augusta v rámci šnúry podujatí vystúpil Orchester Východňare a ženská spevácka skupina Potoki. Svojím vystúpením potešili obdivovateľov folklóru.

11. augusta to bol zase program venovaný najmä mládeži. Vystúpil úspešný a mládeži známy spevák Mafia Corner a DJ Stylo, po ich programe zábava pokračovala disco párty Basta FIX a DJ Oscar. Zábava pokračovala do neskorších nočných hodín. Toto podujatie sponzorovali firmy Bukóza Holding, a.s. a Zeocem Bystré.

Sériu letných kultúrnych podujatí uzavrela JADRANKA, šarmantná populárna speváčka, ktorá nám spievala 2. septembra.

V tomto trende chceme pokračovať aj na budúci rok, kde chceme našim občanom a návštevníkom pripraviť a poskytnúť opäť široký repertoár kultúrnych podujatí, ktoré sa budú konať v rámci Kultúrneho leta 2019.

Fotografie

Voľby prezidenta Slovenskej republiky

Voľby do Európskeho parlamentu 2019

Kontakt

erb_nh_asideObecný úrad Nižný Hrabovec

Nižný Hrabovec 407
Nižný Hrabovec
094 21

Telefón: 057/449 31 41
Fax: 057/449 31 41
e-mail: ocu.niznyhrabovec@mail.t-com.sk

Terénna sociálna práca v obciach I

Miestne občianske poriadkové služby - Nižný Hrabovec

Zber odpadu

Zber olejov

Multifunkčné ihrisko

Náhodné fotografie


ZOD - Výročná schôdza-19Výlet do ZOOVýlet do MaďarskaDeň otvorených dverí ŠarišHodnotiaca členská schôdza Jednoty dôchodcovVýlet do MaďarskaDeň matiek-2013-50Deň detí 2018

Reklama

Miestna akčná skupina Pod hradom Čičva

Používame cookies, aby sme Vám zaistili ľahšie používanie našich webových stránok. Ak budete stránky naďalej prehliadať, predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.
Ok