Vytlačiť

Naša obec pripravila tohto roku šnúru podujatí – Kultúrne leto. Program bol vyskladaný tak, aby zodpovedal požiadavkám všetkých vekových kategórií.

Kultúrne leto odštartovalo 30. júna juniálesom pre dôchodcov. Naši skôr narodení občania si v rámci nedeľňajšieho popoludnia mohli zatancovať a zaspievať s Orchestrom Východňare a talentami z Nižného Hrabovca pod umeleckým vedením Michala Borova. 8. júna to bola zas hudobná skupina Hur Care z Humenného. Chytľavými pesničkami zlepšili náladu mladším, ale aj starším občanom.

5. augusta v rámci šnúry podujatí vystúpil Orchester Východňare a ženská spevácka skupina Potoki. Svojím vystúpením potešili obdivovateľov folklóru.

11. augusta to bol zase program venovaný najmä mládeži. Vystúpil úspešný a mládeži známy spevák Mafia Corner a DJ Stylo, po ich programe zábava pokračovala disco párty Basta FIX a DJ Oscar. Zábava pokračovala do neskorších nočných hodín. Toto podujatie sponzorovali firmy Bukóza Holding, a.s. a Zeocem Bystré.

Sériu letných kultúrnych podujatí uzavrela JADRANKA, šarmantná populárna speváčka, ktorá nám spievala 2. septembra.

V tomto trende chceme pokračovať aj na budúci rok, kde chceme našim občanom a návštevníkom pripraviť a poskytnúť opäť široký repertoár kultúrnych podujatí, ktoré sa budú konať v rámci Kultúrneho leta 2019.

Fotografie