Dňa 16. septembra sa v našej obci konala Okresná prehliadka folklórnych speváckych skupín Špivanočki mojo. Hostí Mgr. Annu Gdovinovú, riaditeľku HZOS a Mgr. Petra Kocáka, poslanca PSK, účinkujúcich a prítomných privítala konferencierka Valéria Borová. V programe vystúpili deti z CVČ Nižný Hrabovec, FSS Čemerňanka z Pustého Čemerného, FSS Lipka z Komáran, ŽSS Pošanka z Poše, ŽSS Juskovčanky z Juskovej Vole, zmiešaná skupina Bančania z Banského, Moravančan z Moravan, MSS Hrušovčan z Nižného Hrušova. Na záver CD „Na hrabovskim jarku“ krstili starostka obce Katarína Špallerová a Ľubomír Buráš, vedúci ľudovej hudby Zemplín (rodák z Nižného Hrabovca).

Fotografie

Voľby do NR SR 2020

Informácie MINV

Elektronická adresa na doručovanie žiadostí pre voľbu poštou:

ocu.niznyhrabovec@mail.t-com.sk

Kontakt

erb_nh_asideObecný úrad Nižný Hrabovec

Nižný Hrabovec 407
Nižný Hrabovec
094 21

Telefón: 057/449 31 41
Fax: 057/449 31 41
e-mail: ocu.niznyhrabovec@mail.t-com.sk

Terénna sociálna práca v obciach I

Miestne občianske poriadkové služby - Nižný Hrabovec

Zber odpadu

Zber olejov

Multifunkčné ihrisko

Náhodné fotografie


Špivanočki mojo 2017Špivanočki mojo 2013-165. výročie založenia speváckej skupiny Potoky-7Dni NižnohrabovčanovMesiac úcty k starším 2014Uvítanie detí do života 2018Deň otvorených dverí Šariš 2016Uvítanie detí do života 2018

Reklama

Miestna akčná skupina Pod hradom Čičva

Používame cookies, aby sme Vám zaistili ľahšie používanie našich webových stránok. Ak budete stránky naďalej prehliadať, predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.
Ok