Symbolika jesene je tradične spojená so seniormi a október nám pripomína jednu z najvzácnejších cností, ktorá môže byť zrodená v duši človeka. Je ňou úcta k starším. Úcta k tým, vďaka ktorým sme uzreli svetlo sveta, vďaka ktorým vieme stáť na vlastných nohách a formovať našu budúcnosť. Úcta k našim otcom, mamám ,starým rodičom, susedom, príbuzným i spoluobčanom.

Nedeľa 20.10.2019 patrila v našej obci práve tejto slávnosti – „Úcta k starším“. Krásnym programom si ich uctili deti z MŠ v Nižnom Hrabovci a spevom i tancom ich srdiečka získal DFS Lipovček. Touto milou slávnosťou sme sa chceli poďakovať za roky, ktoré venovali práci pri rozvoji našej obce. Ďakovali sme za každodennú pomoc pri výchove vnúčat, za milé slová povzbudenia, potechy, či dobrej rady do života. Sú pre nás dôležití a nenahraditeľní. Sú studnicou spomienok, pokory, skúseností a odvahy.

Nezabúdajme na nich, snažme sa im venovať aspoň chvíľku z nášho drahocenného času, pretože častokrát oni venovali z toho svojho pre nás oveľa viac. Vráťme im pozornosť, lásku, starostlivosť, úsmev a pohladenie. Vážme si ich prítomnosť a dajme im pocítiť ich dôležitosť! Ďakujme Bohu, že jednoducho sú.

Fotografie

Voľby do NR SR 2020

Informácie MINV

Elektronická adresa na doručovanie žiadostí pre voľbu poštou:

ocu.niznyhrabovec@mail.t-com.sk

Kontakt

erb_nh_asideObecný úrad Nižný Hrabovec

Nižný Hrabovec 407
Nižný Hrabovec
094 21

Telefón: 057/449 31 41
Fax: 057/449 31 41
e-mail: ocu.niznyhrabovec@mail.t-com.sk

Terénna sociálna práca v obciach I

Miestne občianske poriadkové služby - Nižný Hrabovec

Zber odpadu

Zber olejov

Multifunkčné ihrisko

Náhodné fotografie


Detský karneval svätých-12ZOD - Výročná schôdza-18Návšteva štátneho tajomníka MŠ 2012-98-maj-2012-39Špivanočki mojo 2015schôdza-10MDD-2013-7Búrka 21.7.2017

Reklama

Miestna akčná skupina Pod hradom Čičva

Používame cookies, aby sme Vám zaistili ľahšie používanie našich webových stránok. Ak budete stránky naďalej prehliadať, predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.
Ok